Firma oferuje urządzenia rozrywkowe i lunaparkowe, mogące być wykorzystane przy organizacji imprez plenerowych (festyny, kiermasze, imprezy okolicznościowe, barbecue, promocyjno-reklamowe, itp.). Część imprez np. zamek dmuchany, wybrane urządzenia zręcznościowe mogą być również eksploatowane w dużych pomieszczeniach zamkniętych (np. sale gimnastyczne, aule, itp.).

Imprezy są bezpieczne, estetyczne i oświetlone oraz z uwagi na łatwość montażu mogą być eksploatowane praktycznie w każdym, wskazanym przez organizatora miejscu. Urządzenia mogą być wypożyczone organizatorowi i wykorzystane zgodnie z jego sugestiami, np. nieodpłatnie udostępnione uczestnikom bądź tez eksploatowane na koszt i ryzyko właściciela.

Organizujemy tez duże, kilkudniowe imprezy lunaparkowe z użyciem ciężkiego sprzętu - karuzele, autodromy, kolejki górskie, zjeżdżalnie itp.

Ceny dotyczą udostępnienia urządzeń wraz z obsługą. W cenę wchodzi również bezpłatny transport do 40 km od stolicy. W zależności od czasu trwania imprezy, liczby uczestników możliwa jest negocjacja warunków udostępnienia. Podane ceny są cenami kompletnymi (brutto).


Bungee Trampolina (duża, średnica 11 m, 4 stanowiska) 2100
Zjeżdżalnia "Gigant" 1500
Chiński basen "Kolorado" (z piłeczkami i labiryntem ze zjeżdżalnią) 1000
Dmuchane zamki (wymiary 6 m x 7 m) 900
Dmuchany zamek z piłeczkami dla maluchów 700
Atrakcja "Sumo" (kostiumy, maski, mata) 700
Skutery akumulatorowe dla dzieci do lat 6 (cena za skuter) 150
Trampolina dla dzieci i młodzieży (4 m) 500
Urządzenia zręcznościowe typu :
Magnetyczna impreza dla dzieci tzw. Kaczuszki 900
Spirale zręcznościowe 900
Mini strzelnica (na piłeczki) 900